Pontul Zilei Campionatul Mondial – 9.12.2022 – Cota 1.53

Home » Pontul Zilei Campionatul Mondial – 9.12.2022 – Cota 1.53

Pontul Zilei 9.12.2022 de la Campionatul Mondial 2022 vine într-o cotă totală de 1.53 și este jucat pe duelul dintre Croația vs Brazilia.

DESCHIDE CONT LA SUPERBET ȘI ÎNCASEAZĂ 40 LEI + 200 ROTIRI SHINING CROWN FĂRĂ DEPOZIT PENTRU VERIFICAREA CONTULUI!

• Croația vs Brazilia este primul meci din faza sferturilor de finală de la CM 2022;
  • Chiar dacă Croația nu a arătat un joc foarte spectaculos, aceasta nu a pierdut vreun duel în actualul turneu;
  • Europenii vin după ce au trecut de Japonia la penalty-uri, scorul din timpul regulamentar și prelungiri fiind de 1-1;
  • Brazilia a pierdut în ultimul meci din faza grupelor, scor 1-0 cu Camerun, însă într-un moment în care era deja calificată;
  • În optimi, echipa lui Neymar a făcut spectacol și a câștigat cu 4-1 duelul cu Coreea de Sud;
  • Ultima dată Brazilia și Croația s-au duelat în 2018, într-un amical câștigat de sud-americani cu scorul de 2-0;
  • Meciul de acum se anunță unul interesant, spectaculos, cu goluri. Astfel am ales să mizăm pe faptul că vom vedea minimum 3 goluri în meci sau că ambele echipe vor marca.